Jdi na obsah Jdi na menu
 


Angelina Jolie a Brad Pitt mají čtvrté dítě!

Angelina Jolie (31) se stala už po několikáté pyšnou matkou.

Oficiálně potvrdila, že adoptovala tříletého vietnamského chlapce jménem Pax Thien Jolie, který se narodil v listopadu 2003. Jeho jméno v překladu znamená „poklidné nebe". Pax je latinsky mír (klid) a Thien znamená vietnamsky „nebe".

„Ještě asi týden zůstaneme ve Vietnamu, než se dítěti vyřídí americký pas," řekla Jolie magazínu People. Chlapeček žil v sirotčinci Tam Binh, než se dostal do nemocnice, kde čekal na zpracování formalit k adopci. Jolie odjela do sirotčince se svým pětiletým synem Maddoxem, kterého adoptovala v Kambodži v roce 2002.

Její partner Brad Pitt ji do Vietnamu nedoprovodil. „Brad si moc přál, aby tam mohl být, ale musel dodržet podmínky smlouvy a zůstat natáčet v Los Angeles," uvedl poradce Angeliny Trevor Neilson.

„Chlapec je naprosto zdravý a rád hraje fotbal," řekla ředitelka sirotčince Nguyen-van-Trung a dále uvedla, že tato adopce proběhla velmi rychle, protože chlapec už je starší a ostatní formality už byly vyřízené dříve.

Pro pár, který není v manželském svazku, je adopce ve Vietnamu obtížná. Jolie o ni požádala sama, ale vzhledem k tomu, že s Pittem už mají Maddoxe (5) z Kambodže, Zaharu (2) z Etiopie a devítiměsíční Shiloh, proběhl celý proces bez problémů. (yas)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář