Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brad Pitt a Angelina Jolie: Romantická večeře za 10 tisíc

Nejkrásnější pár Hollywoodu Angelina Jolie (31) a Brad Pitt (43) si už podruhé vyrazili na romantickou večeři. Tentokrát si vybrali luxusní restauraci v přírodní jeskyni Svatá Klára nedaleko Trojského zámečku.

Do restaurace v podzemní jeskyni ze 17. století dorazila Angelina v černých obepínajících šatech a Brad v ležerním obleku s nepostradatelným kloboučkem, v neděli okolo půl šesté večer. Rezervovaný měli stůl v jeskynním sále, který je osvětlem voskovými svícemi, vybaven je starožitným nábytkem, barokními sochami, dobovými obrazy a podlahy jsou pokryté perskými koberci.

AngelinaBradem si vybrali předkrm, hlavní jídlo a dezert z běžného jídelního lístku. Oba dali přednost pokrmům z mořských plodů - kaviár nebo ústřice, filet ze skotského lososa nebo beefsteak z plemene Angus. Jídla se pohybují v cenách od 490 až do jednoho tisíce korun. Delikatesní jídlo zapil hollywoodský pár archivním vínem. I když obsluha nechtěla prozradit přesnou částku, tak podle našich odhadů mohl Brad za večeři zaplatit až deset tisíc korun.

Restaurace byla přístupna i obyčejným smrtelníkům.
„Oba se chovali velmi skromně. Po celou dobu si spolu povídali, často se smáli nebo se pohladili po ruce," prozradil jeden z hostů nedělního večera v restauraci, která je jen pár metrů od pražské zoologické zahrady v Tróji.

Okolo desáté hodiny se pár přezdívaný Brangelina zvedl k odchodu. Před podnikem sice stálo okolo třiceti paparazziů, ale bodyguardi bez problému doprovodili dvojici k nastartované černé audině. Ta je odvezla do pronajeté vily v Bubenči, kde jsou i se svými čtyřmi dětmi Maddoxem (5), Zaharou (2), Shiloh Nouvel (1) a Paxem Theinem (3) ubytováni.

Ale je docela možné, že rodinka v nejbližší době změní působiště.
Angelina je vzteky bez sebe! Od té doby, co přiletěli do Prahy, je jejich dům v obležení fotografů, kteří se za každou cenu snaží vyfotit jejich děti," říká jeden z členů ochranky a dodává: „Amíkům a francouzům jasně řeknete, co si mohou dovolit a co ne, a je to v klidu. Ale Češi? Hrůza a děs! Někteří se chovají jako sprosté hyeny. Pro nesmyslnou fotku klidně skočí pod auto nebo bodyguardovi na záda." (mr)

 

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód Přehrát audio kód

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA