Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brad Pitt a Angelina Jolie: Romantická večeře za 10 tisíc

Nejkrásnější pár Hollywoodu Angelina Jolie (31) a Brad Pitt (43) si už podruhé vyrazili na romantickou večeři. Tentokrát si vybrali luxusní restauraci v přírodní jeskyni Svatá Klára nedaleko Trojského zámečku.

Do restaurace v podzemní jeskyni ze 17. století dorazila Angelina v černých obepínajících šatech a Brad v ležerním obleku s nepostradatelným kloboučkem, v neděli okolo půl šesté večer. Rezervovaný měli stůl v jeskynním sále, který je osvětlem voskovými svícemi, vybaven je starožitným nábytkem, barokními sochami, dobovými obrazy a podlahy jsou pokryté perskými koberci.

AngelinaBradem si vybrali předkrm, hlavní jídlo a dezert z běžného jídelního lístku. Oba dali přednost pokrmům z mořských plodů - kaviár nebo ústřice, filet ze skotského lososa nebo beefsteak z plemene Angus. Jídla se pohybují v cenách od 490 až do jednoho tisíce korun. Delikatesní jídlo zapil hollywoodský pár archivním vínem. I když obsluha nechtěla prozradit přesnou částku, tak podle našich odhadů mohl Brad za večeři zaplatit až deset tisíc korun.

Restaurace byla přístupna i obyčejným smrtelníkům.
„Oba se chovali velmi skromně. Po celou dobu si spolu povídali, často se smáli nebo se pohladili po ruce," prozradil jeden z hostů nedělního večera v restauraci, která je jen pár metrů od pražské zoologické zahrady v Tróji.

Okolo desáté hodiny se pár přezdívaný Brangelina zvedl k odchodu. Před podnikem sice stálo okolo třiceti paparazziů, ale bodyguardi bez problému doprovodili dvojici k nastartované černé audině. Ta je odvezla do pronajeté vily v Bubenči, kde jsou i se svými čtyřmi dětmi Maddoxem (5), Zaharou (2), Shiloh Nouvel (1) a Paxem Theinem (3) ubytováni.

Ale je docela možné, že rodinka v nejbližší době změní působiště.
Angelina je vzteky bez sebe! Od té doby, co přiletěli do Prahy, je jejich dům v obležení fotografů, kteří se za každou cenu snaží vyfotit jejich děti," říká jeden z členů ochranky a dodává: „Amíkům a francouzům jasně řeknete, co si mohou dovolit a co ne, a je to v klidu. Ale Češi? Hrůza a děs! Někteří se chovají jako sprosté hyeny. Pro nesmyslnou fotku klidně skočí pod auto nebo bodyguardovi na záda." (mr)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář