Jdi na obsah Jdi na menu
 


Orlando Bloom je na obdiv fanynek zvyklý.
 Když má něco herci Orlandu Bloomovi udělat radost, pak je to zástup jeho náctiletých fanynek, které řvou šílenstvím k omdlení. Hvězda filmu Piráti z Karibiku to shledává sice divným, ale zároveň mu to přijde sladké. Mnohdy se ale stane, že ho dostanou fanynky doslova do úzkých.

3.5. 2007 10:45

LONDÝN - V nedávném rozhovoru pro magazín Gotham prohlásil: "Je to docela sladké, víte. Je to velmi čistá a velmi skutečná reakce, protože ony to neovládají. Jsem vždy okouzlen a velmi se mě to dotýká, protože je to věrohodné. Pamatuji si, jak jsem byl ve Španělsku během natáčení Království nebeského. Mluvil jsem s mámou na telefonu a v půlce toho hovoru se mě zeptala, co to je tam v pozadí. Jen jsem řekl, to jen několik holek tady piští."

Méně radosti mu ale udělala fanynka při premiéře v New Yorku. Ta ho totiž zastavila a oddělila od bodyguardů. Krasavci Orlandovi pak vyčetla, že ji nezdraví. "Řekla mi jen, že byla na každé premiéře a neřekl jsem jí ani ahoj. Byl jsem skutečně vytočený. Cítil jsem se vůči ní provinile," dodal Bloom.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář